Omalovánky Harley Quinn

Harley Quinn, známá také jako Dr. Harleen Quinzel, je fiktivní postava pocházející z komiksového světa DC Comics. Harley Quinn je považována za jednoho z nejznámějších padouchů z řady Batman a stala se ikonou komiksových světů. Je známá svým vzhledem v harlekýnovském kostýmu a svým nevyzpytatelným chováním. Poprvé se objevila v animovaném seriálu „Batman: The Animated Series” v roce 1992 a od té doby se stala oblíbenou postavou v komiksech, televizních seriálech, filmech a videohrách. Harley Quinn často vystupuje jako společník Jokera, ale také má své vlastní příběhy a dobrodružství. Její charakter je komplexní a často se vyvíjí, což ji činí fascinující postavou komiksového světa.

  1. Původ v animovaném seriálu: Harley Quinn poprvé debutovala v animovaném seriálu „Batman: The Animated Series” v roce 1992, kde byla vytvořena scenáristou Paulem Dini a kreslířem Bruce Timmem.
  2. Přezdívka „Harley”: Její přezdívka „Harley” je zkratkou od jejího jména „Harleen.”
  3. Láska k Jokerovi: Harley Quinn je známá tím, že je zamilovaná do Jokera a často mu slouží jako společník. Jejich vztah je komplikovaný a často destruktivní.
  4. Kostým v harlekýnovském stylu: Její charakteristický kostým nese vliv harlekýna a obsahuje diamantové vzory, jasné barvy a kápi.
  5. Příběh v komiksech: Po svém úvodním vystoupení v animovaném seriálu se Harley objevila také v komiksech DC Comics a stala se důležitou postavou v batmanovském světě.
  6. Vlastní komiksové série: Harley Quinn získala svou vlastní komiksovou sérii a stala se hlavní postavou několika komiksových příběhů.
  7. Změna v postavě: Postava Harley Quinn se v průběhu let vyvinula z věrné přisluhovačky Jokera na nezávislou a silnou postavu, která se vydává vlastní cestou.
  8. Filmové adaptace: Postava Harley Quinn se objevila ve filmech jako „Suicide Squad” (2016), „Birds of Prey” (2020) a „The Suicide Squad” (2021), kde ji hrála herečka Margot Robbie.
  9. Popularita mezi fanoušky: Harley Quinn získala velkou popularitu mezi fanoušky komiksů a stala se ikonickou postavou s velkým množstvím příznivců.
  10. Kromě komiksového světa: Harley Quinn se objevila také ve videohrách a animovaných seriálech, což rozšířilo její popularitu a význam.