Omalovánky Fred Flintstone

Fred Flintstone je fiktivní postava z populárního kresleného seriálu „The Flintstones“. Tuto sérii vytvořili William Hanna a Joseph Barbera a vysílala se v letech 1960-1966. Děj série se odehrává ve starověkém městě Bedrock, které je podobné modernímu světu, ale obývané lidmi z pravěku. Fred Flintstone je hlavní postavou a pracuje jako dělník v kamenolomu. Je známý svým osobitým způsobem pohybu, kdy pomocí nohou pohání kamenné auto. Jako komediální postava se Fred často ocitá v různých komických situacích se svou rodinou, včetně manželky Wilmy, dcery Pebbles a přítele Barneyho Rubblea. Seriál je oceňován pro své humorné a rodinné náměty a jeho vliv na kreslené filmy a popkulturu.

  1. První animovaný sitcom: „Flintstonovi” byli jedním z prvních pionýrů v oblasti animovaných sitcomů, což je učinilo kultovními postavami v historii televize.
  2. Vliv na pop kulturu: Seriál ovlivnil pop kulturu a postavy jako Fred a Barney se staly ikonami.
  3. Kamenné nástroje: Ve světě Bedrocku, kde Flintstonovi žijí, je technologie postavena na kamenech a dinosaurech místo moderních zařízení.
  4. Způsob pohybu: Fred Flintstone je známý svým originálním způsobem pohybu. Když se chce přesunout, použije své nohy jako pohon svého kamenného auta, což je jedním z charakteristických prvků seriálu.
  5. Práce v kamenolomu: Fred pracuje jako dělník v kamenolomu a jeho práce často přináší komické situace.
  6. Rodina: Fred je manželem Wilmy a otcem Pebbles. Jeho rodinné vztahy byly často zobrazovány v seriálu jako důležitý prvek příběhu.
  7. Slavný výkřik: Fred Flintstone je známý svým charakteristickým výkřikem, který často používal v obtížných situacích.
  8. Cenzura: V některých zemích byl seriál kvůli nevhodným scénám pro děti cenzurován, což vyžadovalo změnu některých dialogů.
  9. Cameo v jiných produkcích: Postavy Freda Flintstonea a dalších postav z „Flintstonů” se objevovaly v různých jiných produktech a reklamách.
  10. Pokračování: Po původním seriálu „Flintstonovi” byly vytvořeny různé pokračování a filmy, které pokračovaly v dobrodružstvích této postavy a její rodiny.