Omalovánky Neymar

Neymar, plným jménem Neymar da Silva Santos Júnior, je brazilský fotbalový hráč, který se narodil 5. února 1992 v Mogi das Cruzes v Brazílii. Je známý svou rychlostí, technickými dovednostmi a schopností vstřelit gól. Neymar začal svoji profesionální kariéru v brazilském klubu Santos FC a později hrál za FC Barcelona a Paris Saint-Germain (PSG). Je také klíčovým hráčem brazilské fotbalové reprezentace. Neymar je často považován za jednoho z nejlepších fotbalistů světa a má na svém kontě mnoho ocenění a úspěchů.

Neymar je známý svým charakteristickým způsobem hry, včetně driblinku a schopnosti provádět efektní kličky kolem obránců. Je také populární pro svou osobnost mimo hřiště a jeho účast na různých charitativních aktivitách. Jeho kariéra a osobnost ho učinily jedním z nejvýraznějších sportovců v Brazílii a na světě.

Vybarvi omalovánky Neymar

  1. Průlom v Kariéře: Jeho průlomovým okamžikem byl přestup do klubu Santos FC v Brazílii, kde rychle zářil a získal mnoho titulů.
  2. Přestup do Barcelony: V roce 2013 přestoupil Neymar do FC Barcelona za rekordní částku. Společně s Lionelim Messi a Luisem Suárezem vytvořil silné trio MSN (Messi, Suárez, Neymar), které získalo mnoho trofejí.
  3. Přestup do PSG: V roce 2017 přestoupil Neymar do Paris Saint-Germain (PSG) za rekordní částku, což ho tehdy učinilo nejdražším fotbalistou na světě.
  4. Brazílie v Národním Týmu: Neymar je klíčovým hráčem brazilské fotbalové reprezentace. S ní získal mnoho úspěchů, včetně Copi América a zlaté medaile na olympijských hrách v roce 2016.
  5. Kontroverze: Neymar byl několikrát zpochybňován kvůli svému chování na hřišti a mimo něj. Byl udělen pokuty za nevhodné chování na hřišti a občas se dostával do mediálních kontroverzí.
  6. Dovednosti ve Driblování: Neymar je známý svými vynikajícími dovednostmi ve driblování a schopností obejít obranu soupeřů. Jeho styl hry je často divácky atraktivní a přitahuje pozornost fanoušků.
  7. Sponzoři a Reklamy: Neymar má mnoho sponzorů a objevuje se v řadě reklamních kampaní, což ho činí jedním z nejvíce rozpoznatelných sportovců na světě.
  8. Charitativní Aktivity: Navzdory kontroverzím je Neymar angažovaný v charitativní činnosti a podporuje různé dobročinné organizace.
  9. Maracanazo: Jeho jméno je poctou jinému slavnému fotbalistovi, Neymarovi Seniorovi, který hrával jako obránce. Neymar doufal, že jeho syn bude pokračovat v rodinné fotbalové tradici.