Omalovánky New York Yankees

New York Yankees, často nazývaní jen Yankees, jsou jedním z nejznámějších a neúspěšnějších baseballových týmů v historii Major League Baseball (MLB). Tým byl založen v roce 1901 a sídlí v New Yorku. Yankees mají dlouhou a bohatou historii, během níž získali mnoho šampionátů, včetně Světového série. Jsou známí svým charakteristickým uniformám, které zahrnují bílé pruhy na modrých dresech a čepicích s logem týmu. Stadion Yankees, kde tým hraje své domácí zápasy, je známý jako Yankee Stadium a je jedním z nejikoničtějších sportovních zařízení na světě. Yankees mají také bohatou historii slavných hráčů, včetně legendárního Bába Rutha, Lou Gehriga a Mickeyho Mantleho. Tým z New Yorku má velkou fanouškovskou základnu a je jedním z nejvýznamnějších týmů v historii baseballu.

Vybarvi omalovánky New York Yankees

  1. Yankee Stadium: Yankee Stadium je ikonickým stadionem, který se stal jedním z symbolů New Yorku. Původní stadion byl otevřen v roce 1923 a současný stadion, otevřený v roce 2009, pokračuje v tradici.
  2. Rivalita s Boston Red Sox: Rivalita mezi Yankees a Boston Red Sox patří mezi jedny z nejvíce zákeřných v historii sportu. Zápasy mezi těmito dvěma týmy jsou známy jako „Red Sox vs. Yankees” a přitahují velký zájem fanoušků.
  3. Pruhované Uniformy: Yankees jsou jedním z mála týmů, které nosí charakteristické pruhované uniformy. Tyto bílé pruhy na modrých dresách se staly ikonou týmu.
  4. Kultura Vítězství: Yankees jsou známí svou kulturou vítězství a vysokými očekáváními. Klub si klade za cíl vyhrávat mistrovské tituly a často je to jeho prioritou.
  5. Monument Park: V Yankee Stadium se nachází místo nazývané „Monument Park”, kde jsou uctěny legendární postavy z historie klubu. Toto místo slouží jako pocta velkým hráčům a manažerům Yankees.
  6. Babe Ruth’s Called Shot: V historii baseballu je známý příběh Babe Rutha, který prý ukázal místo, kde hodlal udeřit homerun v jednom z utkání World Series. Stal se to jedním z nejznámějších okamžiků v historii sportu.
  7. Retirované Čísla: Yankees retirují mnoho čísel hráčů, kteří udělali pro klub velké věci. Tyto čísla již nejsou používána jinými hráči.
  8. Globální Fanoušci: Yankees mají obrovské množství fanoušků po celém světě. Klub je rozpoznatelný i v zemích, kde baseball není populární.