Omalovánky HINATA

Shoyo Hinata je hlavní postavou v „Haikyuu!!” a je nadšeným a energickým volejbalovým hráčem. Přestože je malé postavy, což je neobvyklé pro volejbalové hráče, jeho skvělé skákací schopnosti, rychlost a odhodlání činí z něj výjimečného hráče. Po zápase proti týmu s vynikajícím hráčem jménem Tobio Kageyama se oba stávají týmovými spoluhráči a spolupracují na dosažení svého společného cíle stát se nejlepšími volejbalisty.

  1. Menší postava: Hinata je jedním z nejmenších hráčů v jeho týmu, ale jeho skok a rychlost ho činí jedním z nejvýznamnějších hráčů.
  2. Přezdívka: Díky své malé postavě a skvělým skákacím schopnostem dostal přezdívku „Malý obřík”.
  3. Rivalita: Hinata a Kageyama začínají jako rivalové, ale stávají se nerozlučným dvojicí na hřišti.
  4. Inspirace: Hinatovo zápal pro volejbal byl inspirován televizním vysíláním, kde viděl „Malého obříka” hrát za střední školu Karasuno.
  5. Herní pozice: Na hřišti je Shoyo Hinata útočníkem.
  6. Jídlo: Hinatovo oblíbené jídlo je vejce a rýže.
  7. Sokolí oči: Během svých zápasů je Hinata často chválen za své „sokolí oči”, což je jeho schopnost sledovat balón a reagovat rychle.
  8. Tréninkový tábor: Během příběhu je Hinata jedním z mála prvoročáků, kteří byli vybráni k účasti na náročném tréninkovém táboře.
  9. Evoluce postavy: Během série prochází Hinata mnoha změnami, jak v dovednostech, tak v osobním růstu, a stává se klíčovým hráčem pro tým Karasuno.
  10. Narozeniny: Hinatovy narozeniny jsou 21. června.