Omalovánky Norm of the North

„Norm of the North” je americký animovaný film z roku 2016. Film vypráví příběh Norma, polárního medvěda, který mluví lidskou řečí a má schopnost komunikovat s lidmi. Když se dozví o plánu na výstavbu luxusního střediska v jeho domově na Arktidě, rozhodne se vydat do New Yorku, aby zastavil tuto hrozbu.

Film kombinuje prvky dobrodružství, komedie a akce, a je zaměřen především na mladší publikum. Ačkoliv film nebyl přijat kritikou velmi pozitivně a čelil několika negativním recenzím, zejména kvůli jeho animaci a scénáři, stále našel své publikum a vedl k vytvoření několika pokračování a spin-offů.

Je to jeden z těch filmů, které se snaží upozornit na důležitost ochrany životního prostředí a zachování přírodních krás, ale dělá to formou rodinného animovaného filmu.

Samozřejmě, zde je několik ciekawostek o filmu „Norm of the North”:

  1. Ochrana Životního Prostředí: Film má silný ekologický podtext a zdůrazňuje důležitost ochrany Arktidy.
  2. Negativní Recenze: Ačkolvak film cílil na mladší publikum, nebyl dobře přijat kritikou. Zajímavé je, že i přes negativní recenze byla filmová série rozšířena.
  3. Pokračování: I přes smíšené reakce bylo natočeno několik pokračování a spin-offů, což ukazuje na určitý komerční úspěch.
  4. Mluvící Zvířata: Kromě Norma, mnoho dalších arktických zvířat v filmu mluví, což je oblíbeným prvkem v rodinných animovaných filmech.
  5. Město a Příroda: Film se odehrává v kontrastních prostředích – na Arktidě a v New Yorku, což přidává další rozměr k příběhu.
  6. Editační Změny: Původně měl film jiný scénář a koncept, ale během produkce došlo k několika významným změnám.
  7. Kulturní Reference: Film obsahuje několik kulturních a popkulturních referencí, což je běžné v animovaných filmech zaměřených na širší publikum.
  8. Marketing: Přestože film nebyl v kinech enormně úspěšný, objevil se v řadě dalších formátů, včetně DVD a streamovacích služeb.
  9. Hudba: Hudba ve filmu je směsí popových skladeb a originálního skóre, což je běžné pro filmy tohoto žánru.
  10. Rob Schneider: Hlavní postavu Norma namluvil americký komik Rob Schneider, který je známý především ze své kariéry v komedii.