Omalovánky Mluvící Tom a přátelé

Mluvící Tom a přátelé  je populární mobilní aplikace a mediální franšíza vytvořená společností Outfit7. Původní aplikace „Mluvící Tom” byla vydána v roce 2010 a umožnila uživatelům interagovat s animovaným kotem jménem Tom, který opakuje to, co uživatel řekne do mikrofonu, v komickém hlasu. Od té doby bylo vydáno několik pokračování a spin-off aplikací s dalšími postavami, jako jsou Angela, Hank, Ginger a Ben. Franšíza také zahrnuje YouTube seriály a další zboží.

  1. Rychlý úspěch: Původní aplikace „Mluvící Tom” dosáhla více než 40 milionů stažení během svého prvního roku.
  2. Nejen aplikace: Kromě mobilních aplikací franšíza zahrnuje také animovaný televizní seriál, který byl vysílán na YouTube a ve vybraných televizních stanicích.
  3. Spin-offy: Některé aplikace, jako „Mluvící Angela” nebo „Mluvící Ben”, se staly tak populárními, že dostaly své vlastní spin-offy.
  4. Různé jazyky: Hlavní postavy byly přeloženy a adaptovány do mnoha jazyků, včetně češtiny.
  5. Inovace: Outfit7 byl jedním z prvních vývojářů, kteří využili rozpoznávání řeči v mobilních hrách.
  6. Interaktivní hračky: Na vrcholu své popularity franšíza vydala řadu interaktivních hraček s postavami, které reagovaly na dotek a zvuk.
  7. Akvizice: V roce 2017 byla společnost Outfit7 koupena skupinou United Luck Consortium za 1 miliardu dolarů.
  8. Evoluce postav: Postavy prošly mnoha designovými změnami a vylepšeními od svého původního vydání, aby odrážely moderní grafiku a estetiku.
  9. Hudební kariéra: V roce 2014 vydal „Mluvící Tom” svůj první hudební singl, který se stal virem na internetu.
  10. Bezpečnostní obavy: „Mluvící Angela” byla ve středu kontroverze v roce 2014 kvůli falešným pověstem o bezpečnostních problémech a údajném sledování uživatelů. Tyto pověsti byly později vyvráceny.