Omalovánky Ever After High

„Ever After High” je americká řada panenek a série animovaných filmů a knih vytvořená společností Mattel. Série je inspirována pohádkami a legendami a vypráví příběh potomků známých postav z pohádek a lidových příběhů, jako je Popelka, Sněhurka, Červená Karkulka a další. Tito potomci chodí do školy „Ever After High”, kde se připravují na pokračování příběhů svých rodičů.

  1. Inspirace pohádkami a legendami: „Ever After High” čerpá inspiraci z klasických pohádek a legend, vytvářejíc nové verze známých postav.
  2. Škola Ever After High: V této škole se učí potomci slavných postav z pohádek a legend. Mají za úkol pokračovat v příbězích svých rodičů.
  3. Dva protiklady osudu: Postavy série se musí vypořádat s dilematem volby mezi přijetím osudu, který je pro ně jako potomky předurčen, a samostatným utvářením svého osudu.
  4. Konflikt mezi Rebelle a Royal: Postavy se dělí na dvě hlavní skupiny – Rebel (Buntowníci) a Royal (Králští), což vede k konfliktům mezi nimi.
  5. Panenky Ever After High: Série „Ever After High” obsahuje sbírku panenek a doplňků, které jsou populární mezi mladými fanynkami.
  6. Série knih: Kromě animovaného seriálu vznikla také série knih, která rozvíjí příběh a představuje nové postavy.
  7. Morální lekce: Série předává důležité morální lekce, jako je význam být sám sebou a volba vlastní cesty v životě.
  8. Zajímavé postavy: V sérii se objevují kreativní a originální postavy, jako je Raven Queen, dcera Zlé královny, a Apple White, dcera Sněhurky.
  9. Móda a styl: Postavy série „Ever After High” se vyznačují unikátními stylizacemi a módou, která odkazuje na vzhled jejich rodičů.
  10. Popularita mezi dětmi: Série získala popularitu mezi dětmi a mládeží, inspirujíc je k tvůrčímu myšlení a vyjádření sebe sama.