Omalovánky EQUESTRIA GIRL

Equestria Girls to populární série filmů a hraček od firmy Hasbro, která je součástí franšízy My Little Pony. Tato série se zaměřuje na dobrodružství postav My Little Pony, které procházejí magickou branou do světa lidí a stávají se lidskými teenagerkami. Zde prožívají různá dobrodružství, učí se důležitým životním lekcím a budují přátelství.

 1. Původ: Equestria Girls je odnoží franšízy My Little Pony, která začala v roce 2013 filmem „My Little Pony: Equestria Girls”.
 2. Kouzelná brána: Hlavním motivem série je kouzelná brána, která umožňuje postavám My Little Pony přecházet mezi světem koní a světem lidí.
 3. Lidští teenagerové: Ve světě lidí se postavy My Little Pony stávají lidskými teenagerkami, přičemž si zachovávají své charakteristické vlastnosti a schopnosti.
 4. Filmy a seriály: Equestria Girls se zaměřuje nejen na filmy, ale také na animovanou sérii a na produkty spojené s hračkami a knihami.
 5. Přátelství a hodnoty: Série propaguje důležité hodnoty, jako jsou přátelství, tolerance, empatie a pozitivní řešení konfliktů.
 6. Popularita mezi fanoušky: Equestria Girls získalo obrovskou popularitu mezi fanoušky My Little Pony a stalo se nedílnou součástí celé franšízy.
 7. Postavy: V sérii můžete potkat mnoho známých postav z My Little Pony, jako jsou Twilight Sparkle, Rainbow Dash, Pinkie Pie, Rarity, Applejack a Fluttershy ve svých lidských podobách.
 8. Hudba: Equestria Girls obsahuje také mnoho hudebních čísel, která se stala hity a jsou často zpívána fanoušky.
 9. Pokračování: Po prvním filmu byly vytvořeny další části, které rozšiřují příběh a představují nové zápletky a postavy.
 10. Equestria Girls po celém světě: Tato série získala fanoušky po celém světě a je dostupná v mnoha jazycích, včetně češtiny.
 11. Významný vliv: Equestria Girls sehrálo významnou roli v rozvoji a popularitě franšízy My Little Pony a přispělo k jejímu mezinárodnímu úspěchu.
 12. Spin-offy: Kromě hlavních filmů existují také spin-offy, jako je „Equestria Girls: Rainbow Rocks” nebo „Equestria Girls: Friendship Games”, které se zaměřují na různé události a dobrodružství postav.