Omalovánky Doki Doki PreCure

„Doki Doki PreCure” je japonský animovaný televizní seriál z roku 2013, který patří do oblíbené franšízy „Pretty Cure” (často označované jako „PreCure”). Tato série se zaměřuje na skupinu dívek, které získávají schopnosti transformovat se do kouzelných bojovnic a bojovat proti silám zla. V „Doki Doki PreCure” hlavní postavy získávají sílu od karetních duchů a bojují proti nepřátelům z „Selfish Kingdom”.

  1. „Doki Doki PreCure” je desátou sérií v dlouho trvající franšíze „Pretty Cure”.
  2. Název „Doki Doki” je onomatopoetické slovo v japonštině, které napodobuje zvuk bušení srdce, což je vhodné, vzhledem k srdcovým motivům v seriálu.
  3. V seriálu je významný motiv karet. Hlavní postavy používají karty k transformaci a vyvolání svých schopností.
  4. „Doki Doki PreCure” se liší od některých předchozích sérií důrazem na silnější rodinné vztahy a přátelství mezi hlavními postavami.
  5. Seriál byl doprovázen mnoha zbožím, včetně hraček, knih, oděvů a videoher.
  6. Kromě televizního seriálu byl také vytvořen animovaný film „Doki Doki! PreCure the Movie: Mana’s Getting Married!!? The Dress of Hope Tied to the Future!”.
  7. Přestože je „PreCure” franšíza primárně určena pro mladé dívky, „Doki Doki PreCure” a další série mají i dospělé fanoušky v Japonsku i v zahraničí.
  8. Hudba a písně jsou klíčovou součástí série, s několika úvodními a závěrečnými tématy, stejně jako transformačními a bojovými melodiemi.
  9. Každá postava má svůj unikátní styl boje a kouzelnou kartu, která odpovídá její osobnosti a schopnostem.
  10. „Doki Doki PreCure” je ceněn pro svůj příběh a charakterový vývoj, který je hlubší a komplexnější než některé jiné série pro děti.